ΑΕΚ-ΘΟΙ 4-1

ΑΕΚ-ΘΟΙ 4-1

Η δύσκολη εβδομάδα που ξεκίνησε για την ομάδα μας ακριβώς μετά τη λήξη του ματς με την ΕΝΠ και την παραίτηση του προπονητή, τέλειωσε επίσης δύσκολα με την ήττα 1-4 στη Λάρνακα από την ΑΕΚ. Η ομάδα με υπηρεσιακό προπονητή τον Γ. Γεωργίου προσπάθησε αρκετά στο Α' ημίχρονο και κόντρα στον αέρα και τα φάλτσα σφυρίγματα του διαιτητή το σκορ ήταν 1-1. Σκόρερ ο Π. Μιχαηλίδης. Στο Β' ημίχρονο δυο εύκολα πέναλτι που δόθηκαν (σε αντίθεση με καθαρό υπέρ μας στο Α' ημίχρονο που δεν δόθηκε) έδωσαν τη νίκη στους γηπεδούχους. Η άσχημη επίσης ψυχολογία που αντιμετωπίζουν τα παιδιά έπαιξε το δικό του ρόλο στη διαμόρφωση του τελικού αποτελέσματος. Ευχή αυτό να εκλείψει άμεσα και η ομάδα να μπει και πάλι στο σωστό δρόμο.