Σοβαρότητα και τρίτη συνεχόμενη νίκη

Για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος η ομάδα μας κέρδισε με σκορ 4-0 την ΕΝΠ .Ο αντίπαλος είχε καλύτερη κυκλοφορία της μπάλας, χωρίς ωστόσο να κάνει ευκαιρίες μπροστά από την εστία μας. Καταφέραμε πολύ γρήγορα να προηγηθούμε στο 2’ λεπτό με τον Αντώνη Κκώστη και σε διάστημα 20΄ λεπτών καταφέραμε να αυξήσουμε το σκορ σε 3-0 με 2 προσωπικά γκολ του Χάρη Παπαθεοχάρους. Το δεύτερο ημίχρονο ο αντίπαλος συνέχισε την καλή κυκλοφορία  χωρίς όμως να γίνεται επικίνδυνος, και σε αντεπίθεση στο 75΄ λεπτό με πολύ καλό συνδυασμό Κουμίδη – Παπαθεοχάρους - Τσικκά ο τελευταίος έγραψε το τελικό 4-0. Πολύ σημαντικό για την ομάδα μας για δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική κρατάμε το μηδέν παθητικό στην άμυνα.

ΣΥΝΘΕΣΗ: Γ. Σώζου, Αιμ. Θεοδώρου, Δ. Ευαγγέλου Γ. Νικολάου (Π. Αλεξάνδρου), Μ. Χριστοφόρου, Β. Κουμίδης, Γ. Παναγή, Α. Τσικκάς (Η. Χρίστου ), Χ. Π''Θεοχάρους , Α. Κκώστη (Σ. Τσιαπαλάς) (Μ.Κεκκουρής), (Σ.Γιασουμή), (Κ.Ευαγγέλου).